5. parski - 15.06.2001
1. Branko Mikša - Goran Zahora
2. Franjo Koledić - Stjepan Starc
3. Franjo Šamukić - Tihomir Koledić
4. Sunčica Mikša - Ružica Zahora
5. Vlatko Štimac - Melita Štimac
6. Blaženka Egić - Mladen Mikša
7. Stjepan Antolović - Ivan Softa
8. Renata Bradvica - Željko Bradvica
9. Igor Jurinić - Siniša Mikša
   4. parski - 05.06.2001.
1. Zahora G. i R.   
2. Mikša B. i Su.
3. Dombaj - Softa
4. Šamukić  Koledić T.
5. Bradvica Ž. i R.
6. Kovač M. - Egić
 
3. parski
1. Vlatko Štimac - Melita Štimac
2. Branko Mikša - Goran Zahora
3. Franjo Šamukić - Tihomir Koledić
4. Ivan Softa - Slavica Dombaj
5. Sunčica Mikša - Ružica Zahora
6. Željko Bradvica - Blaženka Egić
7. Stjepan Antolović - Nada Antolović
8. Igor Jurinić - Siniša Mikša
9. Ante Kovač - Mira Kovač
10. Franjo Koledić - Radivoj Klisurić
11. Ivica Grković - Anica Marić
12. Denis Stokanović - Mladen Mikša
 
Drugi parski turnir:
1. Stjepan i Nada Antolovic      63,89 %
2. Branko i Sucica Mikša         62,50 %
3. Vlatko i Melita Štimac           54,17 %
Prvi klupski parski turnira:
   1.   Renata i Željko Bradvica     
2-3 Ivan Softa-Slavica Dombaj
2-3 Mira i Ante Kovac

PRVI OTVORENI PARSKI TURNIR

04.03.2001.  Hotel Dunav

REZULTATI
Mitchel

Učestvovalo 20 parova iz Zagreba, Siska, Dubrovnika, Vinkovaca, Jarmine i Vukovara.
Na liniji N/S nalazili su se svi favoriti a na liniji E/W igrali su uglavnom početnici, tako da tablica izgleda prilično čudno tj. nerealno.
Osim toga, zahvaljujemo svim gostujućim igračima iz Zagreba, Dubrovnika i Siska koji su za vrijeme turnira pomagali savjetima   (i time nesebično sebi oduzeli postotke).

Najbolji domaći par i pobjednici turnira igrači iz Jarmine   Franjo Koledić -Radivoj Klisurić  članovi SBK Vukovar

Najbolji kadeti M. Tivanovac-D.Stokanović (13. mjesto)
Najbolja igračica Sunčica Mikša (7. mjesto)
Najbolji mix N. Antolović-S. Antolović (8.mjesto)

1.   64,58   N/S    F. Koledić - R. Klisurić
2.   62,15   E/W   Vukinovac - Ćurćija
3.   60,07   N/S    Petračić -Djukič
4.   57,29   N/S    Ferić - Burić
5.   56,60   N/S    Milčić - Žerjev
6.   55,90   E/W   D. Šest - T. Koledić
7.   54,51   E/W   F. Jančić - Su. Mikša
8.   52,43   E/W   N. Antolović - S. Antolović
9.   52,08   N/S    Čudina - Grgurić
10  51,74  N/S    Jorilj - Josipović
11  50,00  E/W   R. Bradvica - Z. Bradvica
12  49,65  E/W   S. Dombaj - I. Softa
13  48,26  E/W   M. Tivanovac - D. Stokanović
14  46,88  N/S    M. Štimac - V. Štimac
15  44,79  N/S    B. Mikša - G. Zahora
15  44,79  N/S    Kulenović - Lang
17  43,06  E/W   Si. Mikša - I.Jurinić
16  43,06  E/W   Đ.Horvat - S.Starc
19  38,54  E/W   A. Marić - A. Kovač
20  23,61  N/S    M. Mikša - A. Bradvica

 

bridz@hi.hinet.hr